Kurumsal

Bireysel

EN

"Dünyanın İlk Mizaç 
Merkezine Hoş Geldiniz"

Mizmer Bireysel Danışmanlık

KURUM ANALİZ UYGULAMALARI

MİTELİK'te adayın davranışlarının altında yatan temel psikolojik yatırım alanını (tüm davranışlarını “ne adına gerçekleştirdiğini”) belirleyen “Ben-Biz-Hepimiz” kod analizi yapılmakta ve kurumun ekosistemi içinde kurum ve işe/pozisyona en uygun kişi seçimi yapılmaktadır.

Mizmer

DİJİTAL REHBERLİK SİSTEMİ (DRS)

Mizaç Temelli Dijital Rehberlik Sistemi, Dokuz Tip Mizaç Modeli’ne dayalı olarak okul öncesinden lise sona kadar tüm kademelerdeki öğrencilerin mizaç tiplerinin belirlenmesi ve kişilik gelişimlerinin takip edilmesini sağlayan ve...

Mizmer

OKUL KÜLTÜR ANALİZİ

Dokuz Tip Mizaç Modeli'ne göre mizaç temelinde belirlenen bir insan kaynakları yönetimi ve idare stratejisi, istenen kültürel değerleri üretecek bir okul iklimi ve dolayısıyla okul kimliği oluşturmanın yanında var olan okul kimliğinin daha sağlıklı hale gelmesini sağlar.

Mizmer

KURUM ÇALIŞANLARI İÇİN PSİKOLOJİK DESTEK

MİZMER Psikolojik destek programları kapsamında oluşturduğumuz danışmanlık hizmetlerimizin amacı; çalışanların iş yaşamlarında daha verimli, huzurlu...

Mizmer

EĞİTİM, SEMİNERLER VE DANIŞMANLIK HİZMETİ

Modern eğitim anlayışı, mutlu, sağlıklı, üretken, uyumlu ve topluma yararlı bireyler yetiştirmek adına; bireysel farklılıkları tespit edebilen ve...

Mizmer

Dijital Rehberlik Sistemi

Mizaç temelli yaklaşım ile eğitimde “bireysel farklılıklar” temelinde rehberlik hizmeti sunan DRS ve MİTUSMOD dijital platformlarımızı Gauss Bilim Adası Okulları’nda uygulamaya geçip eğitim sürecini güzel bir ortamda tamamladık. Gauss Bilim Adası Okullarına 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının başarılarla dolu geçmesini dileriz.

Mizmer

Dijital Rehberlik Sistemi

Mizaç temelli yaklaşım ile eğitimde “bireysel farklılıklar” temelinde rehberlik hizmeti sunan DRS ve MİTUSMOD dijital platformlarımızı Biltes Koleji’nde uygulamaya geçip eğitim sürecini güzel bir ortamda tamamladık. Biltes Koleji’ne 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının başarılarla dolu geçmesini dileriz.

Mizmer
mouse

Neden MİZMER?

Mizaç temelli iyileştirme; eğitim, meslek, sosyal ve kişisel yaşamda bireysel farklılıkları göz önünde bulundurmayı öne sürer. Mizacı (bireylerin yaşamdaki ana arayışının ve davranışlarının altına yatan temel neden) ele alan bu yaklaşım sayesinde bireylerin yaşamlarındaki algı önceliklerini, psikolojik ihtiyaçlarını, motivasyonlarını, yetenek ve ilgi eğilimlerini, olumsuzluğa açık potansiyellerini pratik bir şekilde tespit edebiliyor ve eğitim süreçlerine vakit kaybetmeden başlayabiliyoruz.

Kurucularımız

Kurucu-Uzm.Dr.Psikiyatr. Enver Demirel Yılmaz

Hizmetlerimiz

mizmer
mizmer
mizmer
mizmer
mizmer
mizmer
Kurumsal PAKETLER

MİTUSMOD, bilimselliği kanıta dayalı verilerle ispatlanmış Dokuz Tip Mizaç Modeli (DTMM)’ne göre; öğrencilerin mizaç tiplerini temel alarak uyumlu sınıflar oluşturmayı ve sınıf içinde en uygun oturma düzeni alternatiflerini sunmayı amaçlayan dijital bir sistemdir.

Mizaç Temelli Dijital Rehberlik Sistemi, Dokuz Tip Mizaç Modeli’ne dayalı olarak okul öncesinden lise sona kadar her kademedeki öğrencilerin mizaç tiplerinin belirlenmesi ve kişilik gelişimlerinin takip edilmesini sağlayan dijital bir sistemdir.

Referanslar
mizmer
mizmer
mizmer
mizmer
mizmer
mizmer
mizmer
mizmer
mizmer
mizmer
mizmer
mizmer
mizmer
mizmer
mizmer
mizmer
mizmer